Všichni naši předplatitelé již obdrželi červnový box! A tak nastal čas vám prozradit, jaké produkty první box Czech Football Lab obsahoval:

ALPA masážní emulze CHLADIVÁ s mentolem a bylinnými extrakty
Je určena pro uvolňující masáž po sportovní nebo fyzické námaze. Silice z jedle sibiřské a mentol napomáhají prokrvení pokožky, uvolnění a regeneraci svalů. Mentol má výrazné chladivé a zklidňující účinky. Emulze také obsahuje kreatin, který urychluje regeneraci a pomáhá zlepšit fyzickou kondici.

FOCUS 90® Gel – předzápasový gel s kofeinem a třešňovou příchutí
Už od začátku hry chcete předvést maximum. Gely Focus90® obsahující kombinaci kofeinu, beta alaninu a citrulin malátu jsou navrženy tak, aby vám poskytly předzápasovou podporu a připravily vás na intenzitu hry.

2x FUEL90® Gel – energetický a elektrolytický gel s příchutí lesních plodů
Fuel90® obsahující špičkovou Soccer Supplement kombinaci dvou sacharidů v poměru 3:1 je navržen tak, aby vám poskytoval super rychlé uvolnění energie a palivo a elektrolyty, které vám umožní maximální výkon po celých 90 minut.

Fotbalové ponožky FOUL
Potřebujete při hře pohodlí a stabilitu? Právě na tyto dvě věci FOUL se společně s nejlepšími odborníky na vývoj funkčních a sportovních ponožek zaměřili. Díky protiskluzovým destičkám ve spodní části ponožky docílíte maximální stability při změnách pohybu a noha se v kopačce ani nepohne. Pokud se chcete při hře cítit opravdu skvěle, ponožky FOUL budou správnou volbou.

Balení 9 žvýkaček MIND THE GUM
MIND THE GUM je doplněk stravy ve formátu žvýkaček, který obsahuje kofein, vitamíny a antioxidanty. Díky MIND THE GUM vám bude koncentrace a mentální energie k dispozici kdykoli a kdekoli budete chtít.

DrWitt Elements Isotonic – elektrolytický a isotonický nápoj s příchutí ananasu
Elektrolytický, isotonický nápoj obsahující ionty sodíku, draslíku, vápníku a hořčíku je novinkou od značky DrWitt. Iontové nápoje přispívají k udržení výkonnosti při delším vytrvalostním fyzickém výkonu a zvyšují vstřebávání vody během fyzického výkonu. Láhev DrWitt pokryje více než polovinu doporučeného denního příjmu draslíku, vápníku a hořčíku.

Zdroje:
alpa.cz
soccersupplement.com
foulshop.com
mindthegum.com
drwitt.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.