Srpnový box dorazil již všem našim předplatitelům! Opět vám tedy můžeme prozradit, jaké produkty box Czech Football Lab obsahoval:

Litrová lahev na vodu Soccer Supplement
Litrová lahev Soccer Supplement je dodávána s průhledným proužkem, abyste přesně věděli, kolik tekutiny vám v ní zbývá. Součástí je gumová tryska prvotřídní kvality, a celou láhev můžete klidně mýt v myčce.

HYDRATE90® – energetický a elektrolytický nápoj s příchutí lesních plodů
Správná hydratace během zápasů udržuje správnou funkci svalů. Hydrate90® byl vytvořen tak, aby poskytoval dokonalou kombinaci elektrolytů a sacharidů a pomáhal fotbalistům udržet si sílu, výbušnost a rychlost po celých 90 minut.
Nápoj značky Soccer Supplement v lahodné příchuti lesních plodů je vyráběn ve Velké Británii a vkládají do něj důvěru profesionální fotbalisti a elitní kluby po celém světě. Tento nápoj je ideální pro každého fotbalistu, který chce zlepšit svůj fyzický výkon na hřišti, před, během a po zápase nebo tréninku.

COLLAGEN REPAIR SHOT – doplněk pro obnovu a prevenci úrazů s jablečnou příchutí
Každý Pro Grade Collagen Shot od Soccer Supplement obsahuje 22 g kolagenu smíchaného s glukosaminem, chondroitinem a doporučenou denní dávkou vitaminu C a mědi, které maximalizují produkci kolagenu v těle. To je klíčové pro fotbalisty, kteří chtějí minimalizovat riziko úrazů kloubů nebo napomoci rehabilitačnímu procesu po zranění. Shot je k dispozici v ovocné příchuti jablka, a je prověřen profesionálními fotbalisty a elitními kluby po celém světě. Vhodný pro fotbalisty ve věku od 16 let k dennímu užívání na podporu prevence úrazů a rehabilitace.

Deodorizér pro sportovní vybavení SmellWell Original
Sáčky SmellWell přicházejí s konečným řešením problému s nepříjemným zápachem bot i další sportovní výstroje, který může doprovázet její časté používání. SmellWell pohlcuje zápach a vlhkost z vašich kopaček a sportovní výstroje, a mění je na příjemnou osvěžující vůni. Tento čistě přírodní přípravek zajistí, že vaše boty se přes noc zbaví nepříjemného zápachu a ráno vás přivítají se svěží vůní. Speciální směs aktivního uhlí a minerálů vyvinutá chemiky ve Švédsku absorbuje vlhkost a ničí tak prostředí, ve kterém bakterie způsobující zápach působí. 
Pro maximální efektivitu používejte v místech, kde vzduch může volně cirkulovat. Vše, co je třeba udělat, je vložit pytlík do boty, sportovní tašky nebo skříňky a nechat přes noc působit. Při správném používání je životnost sáčku SmellWell až 6 měsíců.

Balení 9 žvýkaček MIND THE GUM
MIND THE GUM je doplněk stravy ve formátu žvýkaček, který obsahuje kofein, vitamíny a antioxidanty. Díky MIND THE GUM vám bude koncentrace a mentální energie k dispozici kdykoli a kdekoli budete chtít.

Fa Sport deodorant sprej 150 ml
Objevte sportovně svěží pocit! Fa Sport povzbudí tělo a smysly svojí sportovně svěží vůní. Receptura Double-active-formula s protectivy nabízí 48hodinovou spolehlivou ochranu před tělesným pachem a dlouhotrvající svěžest. Spolehlivá deo ochrana s dynamickou svěží vůní a jemným a přesným aplikátorem. Deodorant je bez hliníku, neobsahuje aluminiové soli a jeho složení je šetrné k pokožce.


Zdroje:
soccersupplement.com
mindthegum.com
sportfotbal.cz

Autor czfl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.